Hakkımızda

Aytekin gündüz

1996 dan bu yanana Akdeniz Antalya Alanya avsallar bölgesinde tadilat ve inşaat işleri le uğraşmaktayız tarafımızdan yapılmış yapılar referans olarak Antalya bölgesinde her zaman görüşe hazır bir şekilde sunuma hazır. Phokaia emlak olarak emine gündüz 17 yıllık birikim ile İzmir yeni Foça emlak alım satım ve emlak danışmanı olarak bölgede faaliyet göstermek de.Bölge hakimiyeti ve bilgi sahibi olarak gayrimenkul danışmanı olarak phokaia emlak olarak halen faaliyetteyiz..

Bünyemizde mimarı çizim ve anahtar teslim proje uygulamaları yapılmakta..

inşaat alanında 23 yılık birikim ile İzmir bölgesinde Phokaia inşaat,, inşaat faaliyetinde bulunmak dayız .

tarafınızdanım yapılacak olan inşaatlar Phokaia inşaat garantisi altında yapılmak da.

Bilgi için bizimle iletişime geçin ………

alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini artırmakta ve istikrarlı bir biçimde büyümesini sürdürmektedir.

Bu başarıda; iyi planlama, işverene karşı duyulan saygı ve işin en iyi şekilde yapılabilmesi için gereken organizasyonun ve koordinasyonun saptanması gibi hususların da önemli rolü olmuştur.

Yaptığı işlerde güvenilirlik, kalite, disiplin ve etiği ilke edinen firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerinin her süreçte eksiksiz olarak karşılamayı başarmış, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, başlanan tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek zamanında ve eksiksiz tamamlamayı, kalite sistemleri çerçevesinde ekip çalışmasına önem vererek kaliteyi sürekli yükseltmeyi, içinde bulunduğumuz topluma ve çevresine saygılı bir kuruluş olmayı, iş hacmini sürekli genişleterek ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmayı görev edinmiştir.